top of page

ZK ALTYAPI A.Ş.

1990 yılında Yönetim kurulu başkanımız Sayın Zafer KILIÇ tarafından  kurulan ZK ALTYAPI İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş. baraj, köprü, viyadük, otoyol, demiryolu, boru hatları, endüstriyel tesis, toplu konut, hastane ve otel inşaatı alanlarında uzmanlaşarak, saygın ve önde gelen global inşaat şirketleri arasında yer almak hedefleri arasındadır.

Modern teknolojiden maksimum düzeyde yararlanmayı ilke edinmiş; öncü, yenilikçi, çevreye ve doğaya saygılı bir çözüm ortağıdır.

Yönetsel yaklaşımları, kalite felsefesi, sosyal sorumluluk anlayışı, etik değerlere bağlılığı, çevreye, iş sağlığına ve iş güvenliğine verdiği önem ve bu konularda sergilediği örnek davranışlar, ZK ALTYAPI'nın sürdürülebilir büyüme hedefini belirlemektedir.

Misyonumuz-Vizyonumuz

             Bu dev, zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen ZK ALTYAPI, gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne, her zaman "kalite"yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsemiştir. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, rekabette ve hizmette "kalite" ulaşılması hedeflenen değil,yola çıkılan noktayı oluşturmuştur...Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir.Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek söz konusu duyarlılıktır.

              ZK ALTYAPI müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır. İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz.

              Firmamız, çağın gereksinimlerini karşılamak ve geleceğe sağlam, kaliteli, yüksek nitelikli yapılar bırakmak hedefiyle, teknolojik donanıma, ekipmana ve insan kaynağına sürekli yatırım yapmaktadır. Kadrosunun eğitim, birikim ve deneyim sahibi olmasına, uzmanlıklarını geliştirmesine, takım çalışmasının uyumlu bir şekilde devam etmesine ve çalışan güvenliğinin yüksek düzeyde korunmasına büyük özen göstermektedir.

              ZK ALTYAPI insanlık için, doğru ve güzel olanı kaliteli bir şekilde inşa etmeye devam ederek inşaat sektörünün öncülerinden olma hedefine doğru her geçen gün ilerlemektedir.

               Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle inşaa ediyoruz.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

İş Sağlığı ve Güvenliği hususunda elimizden geldiğince değil, ne lazımsa onların tetbirini alarak çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak biz gibi bu sektörde her bir kurum ve kuruluşun asli sorumluluğudur.

Araç Filosu

ARAÇ ADI VE TİPİ

MERCEDES KAMYON AXOR 3340 K 36 E5   

FORD TRANSİT ÇİFT KABİNLİ KAMYONET        

WOLKSWAGEN AMAROK PİCK UP     

ISUZU NPR MAZOT TANKERİ            

WOLKSVAGEN MİNİBÜSLT35 P.VAN 2,5 TDI LWB      

SUMITOMO- SH 370 EKSKAVATÖR        

KAWASAKİ - LODER 470           

KOMATSU LODER    

JCBC 4CX14H3WM İŞ MAKİNASI -KAZICI YÜKLEYİCİ  

SİLİNDİR AMMANN ASC 110 D           

MERCEDES BENZ- BETON MİKSERİ      

PUTMEISTER BETON POMPA       

CAT GREYDER      

KONTEYNER         

ADET

5

3

1

1

2

3

2

1

2

2

10

2

1

80

bottom of page